S cílem usnadnit vám lépe si vychutnat naši kávu, využíváme cookies. Procházením e-shopu s tím souhlasíte.

» To jsme my- náš team

Radka Sopůšková. Majitelka společnosti, pražič a degustátorka s neomylným chuťovým a čichovým potenciálem, administrativní pracovnice. Pražící zkušenosti sbírala od roku 2010 po boku nejzkušenějších  pražičů z celé republiky. Vystudovala oděvní průmyslovou školu. Osm let pracovala jako prodejce konfekce a její poslední zaměstnanecké zastavení bylo na pozici bankovní úřednice. Všechny dříve nabyté zkušenosti vkládá do bezproblémového chodu celé firmy.

Jirka Plšek. Momentálně nejzkušenější pražič, vizionář a tvůrce filozofie a směru celé pražírny. Vystudoval strojní průmyslovou školu. V tomto oboru pracoval celých třináct let. Ke kávě odcházel z manažerské pozice nadnárodní společnosti v automobilovém průmyslu. Nic, co se týká kávy a technického vybavení pražírny, mu nedá spát. Pražící zkušenosti sbíral od roku 2010 po boku nejzkušenějších pražičů z celé republiky a dnes se na jeho ruce a chuťové buňky může spolehnout několik desítek tisíc spokojených zákazníků naší pražírny.

 

 


Jasmína Rhodéský Ridgeback- Nejskrytější talent celé společnosti. Udržuje všechny ve střehu a je psychickou podporou při všech problémech světa. Pokud teda zrovna nespí.....